Baskil Sayfasi

Baskil Sayfasi - KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ

EYYÜP HAN KANDEMİR

Vergi Dairesi: FIRAT VERGİ DAİRESİ MÜD.

VKN: 4951093476

e-posta:[email protected]

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

e-posta: [email protected]

GENEL YAYIN KOORDİNATÖRÜ
Alaattin KANDEMİR

 

SPOR SERVİSİ

-------

REKLAM DANIŞMANLARI

Ali ÖZPOLAT
0 546 465 35 44

HUKUK DANIŞMANLARI

Av.Esra YILDIRIM
0 545 312 68 82

Av. Yahya KARABEYESER
0 546 123 94 44

EDİTÖRLER

---------------

TASARIM & YAZILIM 
 
Dernek Sistemi v2
beyribey.com.tr
Adres: İnönü Üniversitesi Karşısı,No:89/1-302 
Malatya Teknokent, Battalgazi/Malatya 
Telefon: 0 546 465 35 44
 
SİSTEM YÖNETİMİ YER SAĞLAYICI
 
Beyribey bilişim sanayi ve ticaret Ltd. Şti.
beyribey.com.tr
Adres: İnönü Üniversitesi Karşısı, No:89/1-302 
Malatya Teknokent, Battalgazi/Malatya
Telefon: 0 546 465 35 44
 

baskilsayfasi.com Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.

Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır.

Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

baskilsayfasi.com’da yayınlanan diğer haberler (ajans haberleri hariç) ve makaleler ise, kaynak gösterilmek ve baskilsayfasi.com’un ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

baskilsayfasi.com da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarlar sorumludur. baskilsayfasi.com yayınlanan her yazıyı desteklemek durumunda değildir. Makaleler, yazarların şahsi düşünceleridir.

baskilsayfasi.com sayfalarında yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz.

 

İnternet Medyasının Bağlı Olduğu Başlıca Yasalar

23/01/2008 Tarihli ve 5728 Sayılı Temel Ceza Kanunlarına Uyum Amacıyla Çeşitli Kanunlarda Ve Diğer Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun

4/5/2007 Tarihli ve 5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun

* 850 ile başlayan hatlar sabit hat olarak kabul edilir (AVEA hariç). Ücretlendirilmesi her yöne paketiniz varsa dakikalarınızdan düşer. AVEA bu konuda diğer hatlar gibi davranmadığı tespit edilmiştir.

GİZLİLİK POLİTİKASI


© Copyrigth 2022 baskilsayfasi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları baskilsayfasi.com’a aittir. baskilsayfasi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar baskilsayfasi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

baskilsayfasi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarlar sorumludur. baskilsayfasi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

GİZLİLİK POLİTİKASI

Bilgilerinizi, ifşanın kanunen gerekli olduğu veya izin verildiği durumlar dışında (örneğin devlet kurumları ve kanun uygulayıcı kurumlara) gizli tutacağız. Genel olarak bilgilerinizi sadece baskilsayfasi.com içerisinde kullanacağız. Ancak bazen baskilsayfasi.com bilgilerinizi işlemek için üçüncü şahısları kullanır. baskilsayfasi.com, bu üçüncü şahısların talimatlarına harfiyen uymalarını ve baskilsayfasi.com, kişisel bilgilerinizin bu şekilde kullanılmasına açıkça rıza göstermediğiniz sürece, kişisel bilgilerinizi kendi ticari amaçları için kullanmamalarını şart koşar. baskilsayfasi.com ile etkileşim kurduğunuzda bazen sizinle ilgili kişisel bilgiler alırız. Örneğin, bize yazarsanız veya bir bültene kaydolursanız, bize kim olduğunuzu söyleyebilirsiniz, sizinle nasıl iletişime geçebiliriz ve baskilsayfasi.com ve hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? baskilsayfasi.com çevrimiçi hizmetlerini kullandığınızda, çerezleri kullanır ve IP adreslerini toplarız. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi tam Gizlilik Politikamızın baskilsayfasi.com çerezler bölümünde bulabilirsiniz.

Top